Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis

Belangrijkste voorzieningen

  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Gelegen binnen 3 km van Parc de la Pinède, biedt 1-slaapkamer Le Soleil D'Or, Piscine Et Tennis Antibes appartement toegang tot een aantal toeristische bezienswaardigheden in de buurt. Een van de hoogtepunten van dit appartement van 27 m² is een terras, waar gasten kunnen genieten van het uitzicht op de tuin.

    Het 1-badkamer appartement ligt binnen 25 minuten wandelen van het Musée Picasso Antibes in Antibes. De Kathedraal van Antibes is binnen 2 km afstand van Le Soleil D'Or, Piscine Et Tennis appartementen gelegen.

    Voor extra gemak zijn een apart toilet beschikbaar bij deze accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Dit appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. De Soleil d'Or bushalte is op 5 minuten wandelen ervan gesitueerd.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06004252290CM

    Kameropties bij Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes

    Voor extra gemak zijn een apart toilet beschikbaar bij deze accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Kamer foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Voorzieningen foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Voorzieningen foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Voorzieningen foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Faciliteiten foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Voorzieningen foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Kamer foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Bedden foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Kamer foto Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 27 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Frankrijk

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis appartement?
      De grootte van Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis appartement is 27 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Soleil D'Or , Piscine Et Tennis Antibes